Дата: 13.01.2023 11:33

Відділ культури та туризму КМР, КЗ "Центр культури, мистецтв і дозвілля" КМР та КЗ "Кілійська школа мистецтв" від усього серця вітають вас з Маланкою, Щедрим вечором та Старим Новим роком! Нехай серце веселиться в Щедрий вечір, а думки про земне і тяжке тікають! Радійте, не втрачайте надії та вірте в Перемогу! Нехай любов панує у вашій родині, буде спокій у ваших душах, а цей вечір стане по-справжньому щасливим! Щастя і злагоди вашому дому, здоров’я всій родині та достатку!

В нашій Україні свято гарне є!

Це Щедрівка з сином Щедриком іде!

Віхола танцює з Щедриком вгорі,

І Щедрівку чути в кожному дворі!

І народ повсюди весело співа.

В тих піснях лунають мудрії слова.

На добро і спокій, щастя та любов

Шле благословення віщий дзвін церков!

Щоб на нашу землю повернувся мир,

Наших українців Бог благословив!