НАКАЗ МОН ЩОДО ЗВІЛЬНЕННЯ ВІД ПРОХОДЖЕННЯ ДПА У 2022/2023 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ НАДІСЛАНО ДО МІН’ЮСТУ

Дата: 18.01.2023 12:39

Міністерство освіти і науки України, у зв’язку із поширенням у низці ЗМІ недостовірної інформації щодо складання у 2023 році ДПА, інформує.

МОН підготувало наказ від 11.01.2023 року № 19 «Про звільнення від проходження державної підсумкової атестації учнів, які завершують здобуття початкової та базової загальної середньої освіти, у 2022/2023 навчальному році», який надіслано до Міністерства юстиції України для проведення державної реєстрації. Наказ набиратиме чинності з дня його офіційного опублікування.

Довідково

Порядок проведення державної підсумкової атестації визначено наказом Міністерства освіти і науки України від 07 грудня 2018 року № 1369, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 02 січня 2019 року за № 8/32979 (із змінами). Оскільки відповідно до пункту 1 розділу II вищезазначеного Порядку Міністерством освіти і науки України щороку встановлюються перелік навчальних предметів, з яких проводиться атестація, а також форма її проведення, тому МОН видано наказ від 12 вересня 2022 року № 808 «Деякі питання проведення у 2022/2023 навчальному році державної підсумкової атестації осіб, які здобувають загальну середню освіту», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 26 вересня 2022 року за № 1122/38458.