НАРАДА ЩОДО СТВОРЕННЯ ОВК НА ТЕРИТОРІЇ КІЛІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ІЗМАЇЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Дата: 19.01.2023 18:35

Сьогодні, 19 січня 2023 року, на рівні Кілійського міського голови Вячеслава Чернявського, за участю першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Наталі Хлопіної, начальника відділу правового забезпечення апарату виконавчого комітету Кілійської міської ради Надії Титаренко та начальника відділу з питань земельних відносин, екології та природних ресурсів виконавчого комітету Кілійської міської ради Ольги Гаврилюк, відбулась нарада з планування здійснення заходів щодо інформування та ініціювання створення сільгосппідприємцями організації водокористувачів (ОВК) на території Кілійської міської територіальної громади та затвердження порядку денного проведення зустрічі з сільгосппідприємцями яка відбудеться 20.01.2023 року.