ВІДБУЛАСЬ ЗУСТРІЧ З СІЛЬГОСППІДПРИЄМЦЯМИ ЩОДО СТВОРЕННЯ ОВК НА ТЕРИТОРІЇ КІЛІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ІЗМАЇЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Дата: 20.01.2023 12:38
Кількість переглядів: 357
Сьогодні, 20 січня 2023 року, на рівні Кілійського міського голови Вячеслава Чернявського, за участю першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Наталі Хлопіної, начальника відділу правового забезпечення апарату виконавчого комітету Кілійської міської ради Надії Титаренко та начальника відділу з питань земельних відносин, екології та природних ресурсів виконавчого комітету Кілійської міської ради Ольги Гаврилюк, відбулась зустріч з сільгосппідприємцями щодо інформування та ініціювання створення сільгосппідприємцями організації водокористувачів (ОВК) на території Кілійської міської територіальної громади.