УВАГА МЕШКАНЦЯМ КІЛІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Дата: 28.01.2023 11:12

⚠️ До уваги водіїв ⚠️ Тимчасове перекриття руху для великовантажних транспортних засобів на автомобільній дорозі загального користування державного значення М-15 Одеса-Рені (на м.Бухарест).

🔹 Рух тимчасово перекривається для великовантажного транспорту у зв'язку з погіршенням погодних умов (інтенсивний мокрий сніг та дощ та ожеледиця), з метою забезпечення ефективної роботи снігоприбиральної техніки та недопущення скоєння дорожньо-транспортних пригод та виникнення заторів.

❗️Обмеження набувають чинності з 13:00 години дня 2️⃣8️⃣ січня по 13:00 годину дня 2️⃣9️⃣ січня на автомобільній дорозі М-15 Одеса – Рені (на м.Бухарест).

🚧 Слідкуйте за оновленнями. Перепрошуємо за тимчасові незручності.

📌 Нагадуємо перелік місць відстою транспортних засобів у розрізі автомобільних доріг загального користування: https://bit.ly/3DeFe6w.

📱 У разі виникнення надзвичайної ситуації на дорозі просимо звертатися на цілодобову гарячу лінію Укравтодору: +38 067 400 60 80.