Повідомлення про намір отримання Дозволу на викиди забруднюючих речовин

Дата: 01.02.2023 08:44

Адміністрація  існуючого об'єкту ТОВ «КРАНШИП»  порто пункті Кілія морського порту Усть – Дунайськ  розташованого за адресою: Одеська обл., Кілійский р-н, м. Кілія,

вул. Железнякова, 4, повідомляє, що підприємство продовжує працювати, дотримуючи екологічні та протипожежні нормативи.

Територія майданчику  розташована на території морського порту м. Кілія

Підприємство призначено для  перевантаження зернових культур у трюм судна.

На території підприємства знаходяться: вагова, 2 робітничі лінії, які складаються з 2 приймальних бункерів «БНП – Ковчег», 2  шнекових транспортерів «Батка», товкачу МАНИТУ, компресору STORM PT – 0014, д/генератору, мех. майстерні (заточувального верстату)

По ступені впливу на атмосферне повітря підприємство відноситься  до третьої  групи.

При експлуатації устаткування та обладнання підприємства в атмосферу викидаються: тверді речовини,  сполуки азоту, сірки, вуглецю, НМЛОС, газоподібні.

Загальний обсяг викидів ЗР- 0,437 т/рік

Приземні концентрації  ЗР на границях СЗЗ не перевищують  ГДВ.

Об’єкт відповідає нормам і вимогам законодавства України є екологічно безпечним.

Додаткову інформацію можна отримати протягом календарного місяця  у Департаменті екології і природних ресурсів Одеської обласної державної адміністрації

(вул. Канатна, 83, каб.1430), або за тел.  728-35-52. , e-mail: ecolog@odessa.gov.ua.