ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОГОЛАШЕННЯ КОНКУРСУ ДЛЯ ІНСТИТУТІВ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА

Дата: 11.01.2023 16:17

Регіональним міжурядовим форумом «Центральноєвропейська ініціатива» (далі - ЦЄІ), членом якого є Україна, оголошено конкурс збору проєктних пропозицій від інститутів громадянського суспільства (далі – ІГС) державчленів ЦЄІ на 2023 рік.

Оголошення ЦЄІ розміщене за посиланням: https://www.cei.int/news/9496/cei-cooperation-fund-call-for-proposals-2022- open-deadline-20-january-2023.

Фінансування проєктних пропозицій здійснюватиметься з Фонду співробітництва ЦЄІ, загальний бюджет якого на 2023 рік затверджено у сумі 360 тисяч євро. Із зазначеного обсягу кошторисних призначень 180 тисяч євро виділяється на реалізацію проєктів з виконання Плану дій ЦЄІ на 2021-2023 рр., а 180 тисяч євро на фінансування проєктів, спрямованих на подолання наслідків повномасштабної війни рф проти України, підтримку населення та осіб, які були змушені залишити країну і перебувають на територіях держав-членів ЦЄІ.

Гранична сума фінансування одного проєкту становить 15 тисяч євро.

Відповідна документація для підготовки проєктних пропозицій та порядку їх подання розміщена за посиланням: https://application.cei.int/application/cf2022/.

Кінцевий термін подачі заявок – 20 січня 2023 року.