ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ ТА ОРГАНІЗАЦІЙ!

Дата: 01.02.2023 18:00

Відділ  з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту  оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами виконавчого комітету Кілійської міської ради інформує:

Відповідно до Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.12.2022р №1487, розпорядження голови Одеської обласної військової адміністрації Максима Марченка від 27.01.2023 року №44/А-2023, листа Ізмаїльської районної військової адміністрації від 01.02.2023р №1/2/01-03/541, з метою забезпечення призову військовозобов’язаних та резервісті на військову службу під час мобілізації Вам необхідно подати до 2 лютого поточного року до відповідних районних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки списки персонального військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів (додаток 5 до Порядку), відомості оперативного обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів (додаток 12 до Порядку) та копії наказу про призначення особи, відповідальної за ведення військового обліку.