Одне повідомлення в єВорог може наблизити перемогу. Як обробляють заявки в чатботі

Дата: 02.02.2023 15:30

Майже пів мільйона українців вже скористались чатботом Мінцифри, який допомагає військовим знищувати ворожу техніку.

Чатбот єВорог — один з ефективних цифрових інструментів, які дозволяють отримувати інформацію про техніку та колаборантів для прийняття рішень Збройними силами, СБУ та ДСНС.

Як це працює?

1️⃣Ви надсилаєте заявку в бот з детальним описом техніки та окупантів, їх геопозицією та фото/відео матеріалами, яку перевіряють кілька ліній підтримки.

2️⃣Далі менеджери перевіряють отриману інформацію відповідно стандартам Міноборони: що це за техніка та де вона знаходиться.

🛻Вся інформація про техніку та окупантів автоматично потрапляє на «цифрову мапу» з інтегрованими системами правоохоронних органів та інструментами ведення автоматизованого бою. Дані також збираються з БПЛА, супутників, від людей, від розвідників, з камер спостереження.

🔎 Заявки про ймовірних колаборантів віддаємо на перевірку Службі безпеки.
 Заявки про підозрілі або вибухонебезпечні предмети передаємо одразу диспетчерам ДСНС.

Долучайтесь до народної розвідки через чатбот з головного екрану в застосунку Дія або за посиланням 👉 https://t.me/evorog_bot

Кожне повідомлення у чатбот єВорог збільшує статистику втрат ворога та наближає нашу перемогу