3-ТЯ БРИГАДА ОПЕРАТИВНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ІМЕНІ ПОЛКОВНИКА ПЕТРА БОЛБОЧАНА (3017) НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ «СПАРТАН»

Дата: 08.02.2023 13:31

Із 2014 року 3-тя бригада оперативного призначення бере участь в антитерористичній операції та операції Об’єднаних сил. Основними гарячими точками для бригади стали Дебальцеве, Кримське, Маріуполь і Попасна.
Із перших хвилин повномасштабного вторгнення гвардійці бригади на різних напрямках не давали противнику прорватися до міста Харкова, зупиняючи у боях групи ворога та знищуючи російську техніку. До складу бригади увійшл досвідчені артилерійські підрозділи. На початку повномасштабної війни збили дозвуковий штурмовик СУ-25 і затримали пілота, який здійснював обстріли Харкова. Гвардійці військової частини 3017 брали участь у звільненні Малої Рогані та в харківському контрнаступі зі звільнення Харківщини від окупації.
Поєднані духом наступу!