НАЧАЛЬНИК ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ МАКСИМ МАРЧЕНКО ЗУСТРІВСЯ З МІНІСТРОМ ОСВІТИ ТА НАУКИ СЕРГІЄМ ШКАРЛЕТОМ

Дата: 09.02.2023 16:10

Зустрівся з Міністром освіти і науки Сергієм Шкарлетом. Обговорили безпеку учасників освітнього процесу, і найголовніше - умови для роботи шкіл та дитсадків регіону в періоди відключення електропостачання. Наше завдання повернути дітей до шкіл спільно з органами місцевого самоврядування, тож за минулий рік ми провели значну роботу щодо облаштування укриттів у закладах освіти. Зокрема, в тих, де абсолютно було відсутнє укриття, за рахунок виділення коштів з обласного бюджету та бюджетів громад, вони були створенні. В більшості – проведені ремонтні роботи та заходи по оснащенню. Спільно з головою Представництва ЮНІСЕФ в Україні Міністр освіти і науки передав спортивне спорядження у дитячо-юнацькі спортивні школи Одещини та до закладів загальної середньої освіти.