ЗАБОРОНЕНІ МІСЦЯ ДЛЯ ЛЮБИТЕЛЬСЬКОГО РИБАЛЬСТВА ПРОТЯГОМ РОКУ

Дата: 15.02.2023 09:40

На Одещині згідно Правил любительського і спортивного рибальства забороняється ловити рибу у наступних місцях:

📌 на зимувальних ямах, в тому числі з берега;

📌на нерестовищах у період нересту, в тому числі з берега;

📌 у межах режимних зон мостів, які охороняються;

📌 у межах охоронних зон електричних мереж;

📌на каналах (підвідних, скидних, магістральних) теплоенергоцентралей, електростанцій, відводах рибогосподарських і меліоративних систем, шлюзових каналах тощо.

📌 у темний час доби (пізніше години від заходу сонця та раніше години до його сходу) із суден у Чорному морі. Але Державною прикордонною службою встановлено заборону на пересування маломірних плавзасобів у Чорному морі на весь період воєнного стану.

📌 у озері Ялпуг – у верхів’ї від автошляхового мосту Болград-Рені униз до лінії, яка з’єднує північну межу с. Тополине і протилежний берег, на 5 км від південної межі с. Виноградівка;

📌 в озері Кугурлуй – від каналу Тобачел Ізмаїльського району, включаючи райони плавнів Каприці, Голубова Скеля, Шурой, а також канал “Георгій Запша” до виходу в озеро Кугурлуй та углиб водойми на 200 м;

📌 у верхів’ях Хаджибейського лиману – від лінії, яка з’єднує північний край с. Шеметове з південним краєм с. Жовте, до гирла р. Малий Куяльник і вглиб до південної водної межі с. Білка.

📌у темний час доби (пізніше години від заходу сонця та раніше години до його сходу) у внутрішніх рибогосподарських водних об’єктах (їх частинах) у межах судового ходу (р. Дунай)

☝️Нагадуємо межі зимувальних ям на водоймах в межах Одеської області за посиланням.