Звістка про загибель українських захисників завжди є важкою і болісною…

Дата: 23.02.2023 08:07

Звістка про загибель українських захисників завжди є важкою і болісною…
Ще один український військовий, наш земляк з міста Кілії віддав своє життя за мир та свободу нашої країни.

Захищаючи усіх нас від російської агресії, загинув Мозолев Олексій Олексійович, 27.03.1995 року народження.

Солдат, Олексій Мозолев  служив сапером відділення керованого мінування взводу керованого мінування роти загородження інженерно-саперного батальйону.
Загинув 22 лютого 2023 року  під час виконання бойових завдань в Одеській обласній клінічній лікарні від отриманого поранення, яке отримав 13. 02.2023 року в районі населеного пункту Снігурівка Миколаївської області.

Висловлюю щирі співчуття рідним, близьким та друзям загиблого. Світла пам'ять про справжнього Сина України, який віддав своє життя за державу, її кращу долю, навіки залишиться в наших серцях.
Вічна слава Герою!

Кілійський міський голова Вячеслав Чернявський