Обміняти старі лампи на LED-лампи можна буде і в селах України

Дата: 23.02.2023 15:54

💡З 25 лютого послуга обміну ламп буде доступна не тільки в містах та селищах міського типу, а й у селах. Отримати LED-лампи зможуть і мешканці прифронтових сіл Донецької, Луганської, Херсонської, Харківської та Запорізької областей.

📲«Мешканці сіл з населенням більше 2 000 людей, можуть подати заяву на обмін через Дію»

Авторизуйтесь у застосунку ➡️ виберіть Послуги – Обмін лампочок ➡️ вкажіть контактний номер телефону та відділення Укрпошти ➡️ зазначте тип та кількість світлодіодних ламп, які бажаєте отримати.

🏫В населених пунктах, яких немає серед переліку, лампи можна обміняти без попереднього замовлення у застосунку.

Для цього зверніться безпосередньо у відділення Укрпошти з паспортом, РНОКПП та лампами для обміну.

Нагадаємо, що до цього послуга була доступна в усіх містах та селищах міського типу України, крім тимчасово окупованих територій.

Програма підтримана Європейським Союзом у відповідь на заклик Президента Зеленського та реалізується Міністерство економіки України, Міністерством цифрової трансформації, АТ Укрпошта в усіх регіонах України (за виключенням тимчасово окупованих територій та Автономної Республіки Крим). Нова програма, фінансована ЄС, є складовою підтримки Європейським Союзом українського енергетичного фронту.

#застосунок_Дія #обмін_лампочок