25 ЛЮТОГО 2023 РОКУ НА ТЕРИТОРІЙ КІЛІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ІЗМАЇЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ОГОЛОШЕНО ДЕНЬ ЖАЛОБИ

Дата: 23.02.2023 16:24

Відповідно до розпорядження Кілійського міського голови Вячеслава ЧЕРНЯВСЬКОГО від 23.02.2023 року №43 «Про оголошення Дня жалоби на території Кілійської міської територіальної громади Ізмаїльського району Одеської області» на знак скорботи за загиблим військовослужбовцем КОЗАК Олександром Валентиновичем, 25 лютого 2023 року, на території Кілійської міської територіальної громади Ізмаїльського району Одеської області, оголошено Днем жалоби.
    У День жалоби на всій території Кілійської міської територіальної громади Ізмаїльського району Одеської області приспустити Державний Прапор України на будинках і спорудах органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних та комунальних підприємств, установ і організацій.
    Органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування, державним підприємствам, установам і організаціям, незалежно від форм власності у День жалоби рекомендовано утриматись від проведення розважально - концертних заходів.