РІК ВІЙНИ: EU4SKILLS ПРОДОВЖУЄ ПІДТРИМУВАТИ УКРАЇНУ

Дата: 28.02.2023 15:45

Програма ЄС «EU4Skills: кращі навички для України» продовжує допомагати Україні створювати сучасну інфраструктуру системи професійно-технічної освіти. Так, після повномасштабного російського вторгнення в Україну програма зосередилася на екстреній допомозі закладам профтехосвіти та внутрішньо переміщеним особам (ВПО).

На термінову допомогу закладам профтехосвіти та ВПО з проєкту виділили 700 тис. євро. Влітку речі першої необхідності, меблі та техніку отримали 9 закладів профтехосвіти.

«Потужна підтримка з боку ЄС є дуже цінною та потрібною і лише доводить, що ми все робимо правильно та перемога близько. Загалом це вже третій пакет допомоги в межах Третього компонента програми «EU4Skills». Проєкт також допоміг профтехам відновити якісний навчальний процес, а саме закупити необхідне обладнання, матеріали для лабораторій, майстерень тощо», – зазначила генеральна директорка директорату професійної освіти МОН Ірина Шумік.

Докладніше: bit.ly/3IyVQKR

#Профосвіта#EU4Skills