СУБГРАНТОВА ПРОГРАМА USAID АГРО: ПОКРАЩЕННЯ РЕГУЛЯТОРНОГО СЕРЕДОВИЩА У СЕКТОРІ АКВАКУЛЬТУРИ

Дата: 24.03.2023 13:29

📄 Програма USAID з аграрного і сільського розвитку - АГРО запрошує подавати заявки на одержання субгранту для покращення регуляторного середовища у секторі аквакультури.

☝️ Головною метою діяльності субгрантової програми буде розробка нових проектів регуляторних актів, а також експертне супроводження процесу прийняття вже розроблених проектів регуляторних актів, які спрямовані на вдосконалення регуляторного середовища у секторі аквакультури та подолання негативних наслідків військових дій, економічної кризи, що виникли в результаті військового вторгнення рф, для представників мікро, малих та середніх підприємств.

🌀 Заявки (технічна пропозиція, бюджет і супровідні документи) на участь в конкурсі приймаються до 18:00 1️⃣0️⃣ квітня 2023 року на електронну пошту agro.subawards@chemonics.com.

Детальніше 👉 https://cutt.ly/U4YciSO