Увага - попередження про небезпечні метеорологічні явища в Україні

Дата: 27.03.2023 15:20

❗️ Увага - попередження про небезпечні метеорологічні явища в Україні

🔸28 березня у більшості західних, північних, Вінницькій, Черкаській та Одеській областях значні опади у вигляді дощу та мокрого снігу, на дорогах західних та північних областей місцями ожеледиця; пориви вітру 17-22 м/с, у західних областях місцями 25 м/с. Зміна погодних умов може призвести до порушення руху транспорту на окремих ділянках доріг (І рівень небезпечності, жовтий).

🔸29-30 березня послаблення опадів (переважно у вигляді снігу) та вітру. На дорогах, крім півдня, місцями ожеледиця. Зниження температури вночі до 0-7° морозу, вдень до 0-7° тепла (30 березня на заході та Одещині 6-11° тепла).

🔸У Києві та області 28 березня вдень значні опади у вигляді дощу та мокрого снігу, пориви вітру 17-22 м/с, на дорогах ожеледиця. Зміна погодних умов може призвести до порушення руху транспорту на окремих ділянках доріг (І рівень небезпечності, жовтий).

☝️Водії! Не перевищуйте швидкість, дотримуйтесь безпечної дистанції, відмовтеся від ризикованих маневрувань.