ВІДБУЛАСЬ НАРАДА ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ ТА ВЕДЕННЯ ВІЙСЬКОВОГО ОБЛІКУ

Дата: 28.03.2023 13:27

На виконання розпорядження начальника Ізмаїльської районної державної (військової) адміністрації Родіона Абашева від 20 березня 2023 року № 54/ВА-2023 та розпорядження Кілійського міського голови Вячеслава Чернявського від 23 березня 2023 року № 71, сьогодні, 28 березня 2023 року, під головуванням першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Наталі Хлопіної, за участю заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Володимира Скоренко та  представників 1 відділу Ізмаїльського РТЦК та СП відбулась нарада з питань організації та ведення військового обліку призовників, військовозабов'язаних та резервістів, а також організації бронювання військовозабов'язаних працівників, в ході якої було проведено спільну  інформаційно-роз'яснювальну роботу з посадовими особами органів місцевого самоврядування, представниками підприємств, установ та організацій відповідальними за ведення військового обліку.