РЕКРУТИНГОВА КАМПАНІЯ «ГВАРДІЯ НАСТУПУ» ТРИВАЄ ДО 1 КВІТНЯ

Дата: 29.03.2023 16:43

Охочі долучитися до "Гвардії наступу" ще можуть встигнути подати заяви.

Про це в ефірі телемарафону "Єдині новини" повідомила заступниця міністра внутрішніх справ України Катерина Павліченко.

"Це можна зробити або через сайт https://storm.mvs.gov.ua або в найближчому Центрі надання адміністративних послуг, або подати анкету у місцях дислокації тих чи інших підрозділів. Ми маємо велику кількість охочих, велика частина з них проходять навчання і бойове злагодження, і скоро розпочнуть виконання бойових завдань", — зауважила Катерина Павліченко.

Нагадаємо , основну частину цих підрозділів формують ті військові, які вже мають бойовий досвід, несли службу у минулі роки, а також активно долучалися під час повномасштабного вторгнення до деокупації Київщини, Харківщини та Херсонщини.

Нові бригади звільнятимуть окуповані території та впевнено йтимуть до Перемоги! Ще є можливість записатися до Гвардії наступу.

Заповнити анкету кандидата можна на сайті або в ЦНАПІ найближчого міста

Консультації можна отримати на гарячій лінії: 0800 100020.