Планове відключення електропостачання на 10.04.2023 року

Дата: 05.04.2023 16:55

Фото без описуЗ метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Одеські Електромережі" буде проводити профілактичні роботи у межах Кілійська міська територіальна громада.
  У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії у таких населених пунктах:

Планова дата та час відключення Планова дата та час включення Назва населеного пункту Назва вулиць
10.04.2023 8:00:00 10.04.2023 17:00:00 Кілія 28-го Червня вул., 8-го Березня вул., 8-го Березня пров., Белінського вул., Богдана Хмельницького вул., Болградська вул., Букова вул., Букова пров., Виноградна вул., Вишнева вул., Гагаріна вул., Гагаріна пров., Гоголя вул., Горького вул., Грецька вул., Дмитрівська вул., Дружби вул., Дунайська вул., Європейська вул., Заводська вул., Затишна вул., Зелена вул., Зоряна вул., Іванова вул., Іванова пров., Ізмаїльська вул., Кагульська вул., Калинова вул., Карадобрі вул., Квіткова вул., Киіївський пров., Київська вул., Козацька вул., Комарова вул., Комісара Семенова вул., Кооперативна вул., Космонавтів вул., Кутузова вул., Л. Кіченко вул., Маяки вул., Миколаївська вул., Миру вул., Молодіжна вул., Нахімова вул., Некрасова вул., Новоселів вул., Образко вул., Образко пров., Осипенко вул., Паризької Комуни вул., Перекопської Дивізії вул., Перемоги вул., Першотравнева вул., Покровська вул., Портова вул., Поштова вул., Пушкіна вул., Радісна вул., Рибальський пров., Севастопольська вул., Соловйова вул., Соловйова пров., Суворова вул., Тараса Шевченка вул., Татарбунарська вул., Татарбунарський пров., Толстого вул., Торгова вул., Тургенєва вул., Українська вул., Хлібна вул., Черновицька вул., Черноморська вул., Чехова вул., Чехова пров., Чкалова вул., Шкільна вул., Щаслива вул., Щербахи вул.
10.04.2023 8:00:00 10.04.2023 17:00:00 Фурманівка 8-го Березня пров.

У разі виникнення запитань звертайтесь за телефонами кол-центру:
Для стаціонарних телефонів:
Для мобільних телефонів:
E-mail: сenter@oblenergo.odessa.ua
З повагою,
Команда АТ "ДТЕК Одеські Електромережі"