НАРАДА З ПРЕДСТАВНИКАМИ ВІДДІЛЕННЯ "ОЩАДБАНК"
Дата: 20.04.2023 16:31
Кількість переглядів: 298
Сьогодні, 20 квітня 2023, перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Наталя Хлопіна провела нараду з представниками Кілійського відділення "Ощадбанк" в ході якої обговорювались питання щодо подальшого надання послуг відділенням "Ощадбанк" мешканцям Кілійської міської територіальної громади Ізмаїльського району Одеської області.