30 квітня в Україні відзначається професійне свято - День прикордонника України.

Дата: 30.04.2023 10:49

Особливо цінним є цей день в умовах повномасштабного вторгнення, коли щоденно тисячі прикордонників стоять на варті країни й охороняють кордони не тільки на суходолі.

Під пильним оком охоронців держрубежів перебувають десятки тисяч морських миль і українське небо. Загалом сотні тисяч кілометрів українського кордону безперервно патрулюють хоробрі, віддані Батьківщині та українському народові військовослужбовці Державної прикордонної служби України.

Вітаю з Днем прикордонника, яке є святом мужності, відданості і безкомпромісного захисту кордонів нашої країни.

Бажаю вам і вашим сім’ям міцного здоров'я, невичерпної енергії та високого настрою у виконанні ваших почесних обов'язків. Нехай любов до України та людська шана надихають вас на нові звершення у благородній справі вірного служіння українському народові.

Міский голова

Вячеслав Чернявский