Звернення Володимира Зеленського наприкінці 430-го дня війни.

Дата: 29.04.2023 22:00

«Наступний тиждень буде доволі важливим із погляду саме нашої боротьби за справедливість для українців, тобто за покарання для держави-терориста та всіх її воєнних злочинців. Готуємо кілька важливих та потужних кроків, щоб більше консолідувати партнерів і дати більше енергії для створення трибуналу щодо злочину російської агресії та щоб прискорити поразку держави-терориста.

Україні й світові недостатньо лише того, щоб Росія була слабкою, як це вже відбувається. Треба, щоб вона повністю відповіла за все скоєне нею.

Готуємо й нові санкційні рішення щодо осіб та компаній, які працюють на ВПК терористів, і щодо іноземних субʼєктів, чиє постачання допомагає Росії подовжувати цю агресію. Незабаром ці наші рішення будуть оприлюднені».