ЯК УКРАЇНСЬКИМ ПІДПРИЄМЦЯМ ВИВЕСТИ БІЗНЕС НА НОВИЙ РІВЕНЬ?

Дата: 11.05.2023 08:08

Ви – підприємець, якому через повномасштабну війну довелося перезапускати свій бізнес?

Ви – людина, яка вимушено покинула рідний дім і знайшла прихисток в іншому регіоні країни? Ви хочете розпочати власну справу, але стримує відсутність досвіду. Або ви – ветеран, який має такий самий запит і таку саму проблему.

👉🏼 Тоді обов’язково долучайтеся до інтенсиву E-Export від Укрпошта, учасника спільноти «Бізнес без бар’єрів», організованого спільно з Міністерство економіки України, Міністерство цифрової трансформації України, USAID Ukraine - USAID Україна, Дія.Бізнес, Офіс з розвитку підприємництва та експорту, Disqover Agency та Payoneer.

Відкриття інтенсиву відбудеться 18 травня на спеціальному заході, зареєструватися на який можна тут ▶️ https://ukrposhta.ua/ua/e-export-school-form

💼 «Бізнес без бар’єрів» – спільнота з 22-х компаній, яка об'єдналася навколо ініціативи першої леді Олена Зеленська «Без бар’єрів».