КІЛІЙСЬКА МІСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА ПРОСТИЛАСЬ ІЗ СОЛДАТОМ ВОЛОДИМИРОМ ГАЗІЗОВИМ

Дата: 15.05.2023 13:45

Важко сприймати смерть наших захисників. Ще важче знайти слова втіхи і підтримки для рідних, близьких та знайомих загиблого. Це невимовний біль та непоправна втрата, яку ми не пробачимо окупантам і ніколи не забудемо.

Сьогодні, 15 травня в Кілії простились із старшим стрільцем 3 стрілецького відділення 1 стрілецького взводу 1 стрілецької роти 1 стрілецького батальйону солдатом ВОЛОДИМИРОМ НАЗІФОВИЧЕМ ГАЗІЗОВИМ 26.09.1975 року народження, який загинув 4 травня 2023 року при виконанні бойового завдання в районі населеного пункту Бахмут, Донецької області.

Солдат ВОЛОДИМИР ГАЗІЗОВ, свідомо став на захист рідної держави на початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. До цього, 25 років віддав службі у лавах Кілійського відділення поліції.

Ім’я ВОЛОДИМИРА ГАЗІЗОВА назавжди буде вписане в історію нашої громади та України.

Герої не вмирають, вони продовжують захищати нас з небес!

ВІЧНА СЛАВА І ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ!