ПРИВІТАННЯ КІЛІЙСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ ВЯЧЕСЛАВА ЧЕРНЯВСЬКОГО З ДНЕМ ВИШИВАНКИ

Дата: 18.05.2023 10:27

Шановні жителі та гості Кілійської громади!

Щиро вітаю всіх Вас від працівників міської ради та виконавчого комітету з чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури — з Днем вишиванки.

Вишиванка — наша національна святиня. Вона символізує зв’язок поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця. Вишиту сорочку, вишитий рушник передають з роду в рід і бережуть як безцінну реліквію, бо свято вірять, що вона захищає від зла і є оберегом. Та в собі вишиванка таїть ще й цілий код незламної нації, яка знову відстоює свою свободу. За право її вдягати наш народ бореться з ворогами вже не одне століття, так само, як і за можливість жити на своїй землі та говорити рідною мовою.

У День вишиванки хочу побажати миру і єдності нашій країні, тепла і злагоди в ваших будинках і серцях. Нехай ваша любов допомагає захищати Україну та робити її цілісною, успішною. Пам’ятайте, що ми – українці й зможемо все!

Слава Україні! Героям Слава!