Захищаючи Україну від ворога загинув Роман Воробйов

Дата: 20.05.2023 14:40

Війна забирає найкращих.

В Кілійську громаду знову прийшла гірка звістка з фронту. У шпиталі, після отримання важкого поранення в зоні бойових дій, перестало битись серце вірного воїна своєї держави, справжнього патріота України ВОРОБЙОВА РОМАНА МИКОЛАЙОВИЧА 1993 р.н.

Висловлюю свої щирі співчуття рідним та близьким загиблого. Вічна шана і вічна пам'ять воїну, який боровся з окупантами за незалежність і мир в нашій країні.

Наша громада втрачає кращих синів, але скорбота і біль за них назавжди в наших серцях і нашій пам'яті!

Героям Вічна Слава!