Інновації в освіті: Genesis проведе масштабну конференцію для освітян за підтримки Мінцифри та МОН

Дата: 22.05.2023 14:27

Український IT-сектор дуже швидко розвивається та постійно потребує нових фахівців. Тому Genesis запускає щорічну конференцію, яка допоможе розвивати технології та ІТ-освіти.

📅Подія відбудеться 3 червня та стане майданчиком для обміну досвідом між представниками закладів освіти, бізнесу та держави.

Тема першої конференції — Взаємодія держави та IT-бізнесу. Під час події обговорять:

✳️інноваційні технології в освіті;

✳️співпрацю держави та продуктового ІТ-бізнесу для модернізації навчання;

✳️підготовку студентів до роботи в ІТ;

✳️розвиток ІТ-підприємництва та бізнес-навичок у студентів.

Взяти участь у події офлайн або онлайн можуть керівники закладів освіти, викладачі вишів, а також усі, хто цікавиться освітніми інноваціями. Для цього потрібно зареєструватися на сайті конференції.

Більше деталей та програму заходу шукайте за посиланням 👉 https://bit.ly/innovating_education_mintsifra

Конференція відбудеться за підтримки Міністерства цифрової трансформації та Міністерство освіти і науки України у співпраці з Product IT Foundation for Education.