Офіс доброчесності НАЗК розпочинає пошуки шкіл, які готові не лише до внутрішньої трансформації, але й до змін в освітньому середовищі України!

Дата: 02.06.2023 15:25

📖 “Золотий стандарт” — це проект, який передбачає розробку методичних рекомендацій для стейкхолдерів у сфері освіти та їх пілотування у трьох відібраних закладах освіти. Це важливий системний інструмент підвищення прозорості та доброчесності освітнього середовища у закладах загальної середньої освіти (ЗЗСО).

🤓 Ці рекомендації охоплюватимуть різні аспекти, що стосуються діяльності шкіл: від протидії корупції до відкритості інформації та рівня цифровізації, від взаємодії учасників освітнього процесу до питань мотивації, лідерства, фінансування.

Що чекає на команди шкіл:

тренінгове навчання для менеджерів шкіл;

навчання для педагогів;

воркшопи для батьківської спільноти тощо.

⏳ Дедлайн подачі заявки: 19 червня о 17:00.

NB! Форма має бути заповнена виключно директором/директоркою школи; до відбору допускаються лише ті ЗЗСО, які мають результати проходження інституційного аудиту.

📆Старт проекту: липень 2023 року.

🟢 Проект реалізується в партнерстві з ГО "Смарт освіта".

🔗Докладно: https://cutt.ly/9wwjvXc8

#золотийстандартЗЗСО #офісдоброчесності