Google запускає курс з кібербезпеки: 5 тисяч українців можуть пройти навчання безоплатно

Дата: 02.06.2023 15:10

За останній рік кількість кібератак росії проти України збільшилася втричі. При цьому 46% українських малих та середніх підприємств не змогли найняти спеціалістів з кібербезпеки через нестачу кваліфікованих фахівців.

Google реагує на нові виклики та запускає онлайн-курс з кібербезпеки. А також надає 5 тисяч стипендій для українців через грант INCO. Тож ви можете пройти навчання абсолютно безоплатно.

Завдяки курсу менше ніж за пів року зможете:

● отримати базові навички та знання у сфері кіберзбезпеки;

● навчитися визначати ризики та загрози в інформаційних системах;

● ознайомитися з методами, які допоможуть підсилити вразливі місця;

● підготуватися до роботи в галузі кіберзбезпеки.

Курс підходить як для новачків, так і для людей з досвідом у сфері. Навчання відбуватиметься англійською мовою.

🔗Встигніть долучитися за посиланням: https://www.coursera.org/google.../cybersecurity-certificate