Знову скорботна новина
Дата: 13.06.2023 19:49
Кількість переглядів: 225
Знову скорботна новина страшна, жахлива та несправедлива. Перестало битися серце нашого земляка, мешканця с. Шевченкове військовослужбовця, командира зенітного артелерійського взводу, старшого лейтинанта Бондаренка Олега Вікторовича, 1974 року народження.
Передчасна смерть – це невиправна втрата для рідних і близьких, для колег і побратимів.
Нехай добрий, світлий спомин про нашого захисника назавжди залишиться у серцях усіх, хто знав його, любив та шанував. Глибоко сумуємо з приводу цієї непоправної втрати, висловлюємо щирі співчуття родині померлого, поділяємо біль та горе, схиляємо голови в скорботі.
Віримо, що Всемилостивий Господь прийме його душу в Царство Небесне