Звернення Володимира Зеленського наприкінці 493-го дня війни.

Дата: 01.07.2023 23:15

«Підписали сьогодні з паном Премʼєр-міністром Іспанії Педро Санчесом спільну заяву щодо підтримки європейської та євроатлантичної перспективи України. Це вже 21-ша така заява, тобто більшість підтримала нашу перспективу, зокрема і в питанні про членство в Альянсі. Бельгія, Данія, Естонія, Італія, Ісландія, Іспанія, Канада, Латвія, Литва, Нідерланди, Німеччина, Норвегія, Польща, Румунія, Словаччина, Словенія, Фінляндія, Франція, Чехія, Чорногорія та Швеція – дякую всім!

Вдячний і тим державам, із якими в нас поки що немає подібних спільних підписаних заяв і декларацій, але які абсолютно чітко підтримують Україну на шляху в НАТО, а отже, підтримують наближення реального миру в усій Європі. Дякую!»

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 493-го дня війни.