ВІД ПОЧАТКУ ЛИПНЯ НА ВОДОЙМАХ УКРАЇНИ ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ ЛОВ РАКІВ

Дата: 04.07.2023 15:03

3️⃣0️⃣ червня у переважній більшості регіонів України (за винятком р. Дунай, придунайських озер та водойм дністровського басейну Одещини) закінчилася заборона на лов раків.

🎏 Отже, від початку липня рибалкам дозволяється лов цих безхребетних з дотриманням Правил любительського і спортивного рибальства.

🦞 Зокрема, одній особі за добу можна впіймати 30 раків. При цьому мінімальний розмір рака, який дозволено ловити рибалкам становить 9-11 см (в залежності від водойм).

❌ Водночас забороняється ручне збирання раків у темний час доби (пізніше години від заходу сонця та раніше години до його сходу) із застосуванням підсвічування.

⚠️ За незаконне добування раків передбачено покарання від адміністративних штрафів до кримінальної відповідальності, а також відшкодування нанесених рибному господарству збитків. Компенсація за одного незаконно виловленого рака становить 3 332 грн.

Детальніше 👉 https://griml.com/foh1d