Шановні користувачі, орендарі, власники земельних ділянок та земельних часток (паїв), розташованих на території Кілійської міської територіальної громади!

Дата: 19.07.2023 09:52

Фінансове управління Кілійської міської ради повідомляє про обов’язковість сплати земельного податку та орендної плати.

Так, відповідно п.14.1.72 Податкового кодексу України (ПКУ) земельний податок – це обов’язковий платіж, що справляється з власників земельних ділянок та земельних часток (паїв), а також постійних землекористувачів, окрім пільгових категорій населення визначених п.281,1 ПКУ.

За несплату земельного податку та орендної плати Ви, в першу чергу, несете відповідальність перед Законом, а також наносити збитки місцевому бюджету, основним джерелом наповнення якого, на сьогоднішній день, є плата за користування землею.

Пам’ятайте, що від вашого розуміння та дотримання вимог чинного законодавства залежать соціальні виплати, благоустрій громади, утримання закладів дошкільної та позашкільної освіти, культури та ін. Наявність податкового боргу призводить до не забезпечення наповнення місцевого бюджету, унеможливлює фінансування програм соціального розвитку.

За інформацією про стан розрахунків з бюджетом, суми нарахування плати за землю платники податків мають можливість ознайомитися звернувшись до «Електронного кабінету платника податків», також, за необхідності можна звернутись до Кілійської ДПІ за адресою,  м. Кілія       вул. Кіченко, 54.

Зазначаємо, що відсутність повідомлення не є підставою для не сплати податку.

Реквізити для сплати земельного податку з фізичних осіб:

Отримувач – ГУК в Одеській області, ТГ м. Кілія (код 18010700)

Код – 37607526,

Банк – Казначейство України(ел.адм.подат.)

Рахунок: UA268999980334169813000015622

Призначення платежу:

Земельний податок з фізичних осіб

Наголошуємо, що сплату земельного податку необхідно провести до 29.08.2023 року.

Сподіваємося на розуміння та своєчасну сплату податків.