Рішення виконавчого комітету Кілійської міської ради від 16.05.2023 року

Дата: 19.05.2023 10:22

229_Про затвердження протоколу про результати електронного аукціону №SРЕ001-UA-20230430-79951, з продажу об’єкту малої приватизації комунальної власності Кілійської міської територіальної громади Ізмаїльського району Одеської області в особі Кілійської міської ради - нежитлових приміщень за адресою: Україна, Одеська обл., Ізмаїльський район, м. Кілія, вул. Перемоги, 2а, приміщення 112

230_Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Кілійської міської ради від 30 листопада 2022 року № 336 «Про погодження місця розміщення тимчасової споруди № 1 для провадження підприємницької діяльності за адресою: Одеська область, Ізмаїльський район, м. Кілія, вул. Кіченка кут вул. Гагаріна»

231_Про погодження місця розміщення тимчасової споруди №2 для провадження підприємницької діяльності за адресою: Одеська область, Ізмаїльський район, с. Шевченкове, вул. Вишнева, 21 (район універмагу)