Проєкти рішень виконавчого комітету Кілійської міської ради на 11.01.2023 року

Дата: 06.01.2023 13:28

2_Проєкт рішення_Про затвердження переліку осіб, що розмістили внутрішньо переміщених осіб та подали заяву про отримання компенсації витрат

3_Проєкт рішення_Про затвердження кошторисної документації на проведення поточного ремонту об’єктів комунальної власності

4_Проєкт рішення_Про взяття на квартирний облік

5_Проєкт рішення_Про виконання плану роботи виконавчого комітету та виконавчих органів Кілійської міської ради за IV квартал 2022 року

5_ДОДАТОК до проєкту рішення_Про виконання плану роботи виконавчого комітету та виконавчих органів Кілійської міської ради за IV квартал 2022 року

6_Проєкт рішення_Про розгляд заяви щодо зміни адреси об’єкту нерухомого майна – житловому будинку з господарськими будівлями та спорудами за адресою: Україна, Одеська область, Ізмаїльський район, м. Кілія, вул. Виноградна, 79

7_Проєкт рішення_Про погодження місця розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності за адресою: Одеська область, Ізмаїльський район, м. Кілія, вул. Покровська між вул. Миру та вул. Гагарінська

8_Проєкт рішення_Про припинення надання соціальних послуг

8_ДОДАТОК до проєкту рішення_Про припинення надання соціальних послуг