Ненависна війна продовжує забирати життя вірних синів України, в яких попереду мало би бути мирне та щасливе життя.

Дата: 30.08.2023 14:24

Внаслідок атаки російських агресорів півдня Одещини, 29.08.2023 року у лікарні від отриманих поранень помер головний корабельний старшина БОРЩ Роман Анатолійович, 26.06.1992 р.н., мешканець міста Кілія.

Загибель нашого захисника – це відкрита і болюча рана усієї громади.

Від імені Кілійської міської територіальної громади та від себе особисто висловлюю щирі співчуття у безмежному горі рідним та близьким померлого. Він до кінця був вірний військовій присязі і Батьківщині.
Нехай Господь укріпить близьких та дасть силу родині пережити важку втрату рідної людини.

У зв'язку з похованням, завтра, 31.08.2023 року, відповідно до розпорядження, на території всієї Кілійської міської територіальної громади Ізмаїльського району Одеської області оголошено Днем жалоби.

Вічна пам’ять тим, хто ціною власного життя захищав нашу державу від російського окупанта.

Кілійський міський голова Вячеслав Чернявський