ВИЗНАВАТИ СТРАХИ – СМІЛИВО! – ОНОВЛЮЙ ДАНІ В ТЦК ТА СП

Дата: 07.09.2023 12:50

В Україні триває інформкампанія Міністерства оборони України «Оновлюй дані у ТЦК». Її головна мета – актуалізувати дані щодо мобілізаційного потенціалу країни та посилити спроможності Збройних сил у відбитті російської агресії проти України.

У серії плакатів мотиваційної кампанії зображено сучасних українських воїнів Збройних Сил України. Серед них льотчик-штурмовик Повітряних Сил ЗСУ підполковник Ростислав Лазаренко, що за кількістю бойових вильотів (понад 360) перевершив Кожедуба, командувач підготовки Командування Сухопутних військ ЗСУ генерал-майор Віктор Ніколюк, відома парамедикиня та волонтерка Юлія «Тайра» Паєвська та інші.

Вони – досвідчені захисники і захисниці, але передусім – люди з емоціями і відчуттями.

Ці сміливі українці та українки демонструють, що приборкати свій страх – реально, та спонукають українців бути готовими до участі у відсічі повномасштабному вторгненню рф в Україну.