ПРОСИМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ В ОПИТУВАННІ ГРОМАДЯН ГРОМАД ТА ВПО!

Дата: 01.11.2023 08:16

Науково-дослідницький інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В. В. Сташиса за підтримки Національного фонду досліджень України проводить наукове дослідження «Захист прав людини в концепції перехідного правосуддя: українська модель». Обрана проблематика надважлива для України, адже перехідне правосуддя має на меті сприяти найліпшому відновленню справедливості, укріпленню миру, цінностям демократії. Для повного і всебічного дослідження проблеми захисту прав людини в концепції перехідного правосуддя виникає потреба ознайомлення із думкою громадян щодо питань реалізації цієї концепції, а особливо тих, хто зазнав внутрішнього переміщення протягом російської агресії.

Просимо Вас прийняти участь у проведенні анонімного опитування серед населення Ізмаїльського району одним із зручних для Вас способів (Google форма за посиланням в Інтернеті; QR-код), у тому числі і залученням служб соціального захисту населення. Також звертаємося до Вас за допомогою у поширенні анкети для опитування внутрішньо переміщених осіб, зокрема у громадах області, де ї розміщено.

Заздалегідь вдячні за розуміння, сподіваємося на подальшу плідну співпрацю та впевнені, що аналіз отриманих результатів сприятиме розробці дієвої моделі перехідного правосуддя.

Слава Україні!

Додатки:

Посилання на анкету з опитування громадян у Google формі: https://forms.gle/vBo4AcfJjhv146Ut9

Посилання на анкету для опитування внутрішньо переміщених осіб: https://forms.gle/raoNPSP1wh3Jt6sN9

Ізмаїльська районна державна (військова) адміністрація