ВРИВАЙСЯ У ІІІ ОКРЕМУ ШТУРМОВУ БРИГАДУ!

Дата: 01.11.2023 08:21

Третя окрема штурмова бригада – добровольчий підрозділ, сформований у перші дні повномасштабного вторгнення. Засновник – перший командир полку «Азов» Андрій Білецький.

Третя окрема штурмова бригада сформована на тих самих принципах, на яких стоїть легендарний «Азов» та весь Азовський рух. Базові світоглядні засади азовських підрозділів – україноцентризм, традиціоналізм, ієрархія й відповідальність. Пройшовши складний відбір, до наших лав потрапляють лише високомотивовані та сильні духом бійці, готові до постійного вдосконалення та важких боїв з ворогом на передовій.

Кістяком добровольчого загону ТрО, створеного 24 лютого 2022 р., з якого починається історія бригади, стали ветерани ОЗСП «Азов» НГУ та представники Азовського руху.

9 березня загін був розширений до ОПСП «Азов» у складі Збройних Сил України, а згодом реформований в окремий підрозділ ССО «Азов» ЗСУ. У січні 2023 р. ССО «Азов» перейшов до складу Сухопутних військ ЗСУ та був розширений до бригади.

Більш детальна інформація за посиланням: https://ab3.army/