Продовжується робота проекту Бізнес-Акселератору на базі Новоукраїнської громади за темою: «Адаптивні стратегії бізнесу в умовах військового стану» (частина ІІІ)

Дата: 03.11.2023 15:29

За підтримки програми  EU4Business Всеукраїнська Асоціація ОТГ та Новоукраїнська міська територіальна громада продовжують реалізацію проекту Бізнес-Акселератору на базі Новоукраїнської громади за темою: «Адаптивні стратегії бізнесу в умовах військового стану».

В рамках реалізації проєкту триває індивідуальна робота над проєктами для підприємців. Програма мінікурсу та бізнес-акселератора підготовлена спеціально для малого і середнього бізнесу, з метою адаптації своєї підприємницької діяльності до умов війни, криз та інших мінливих умов.

► Презентаційні матеріали та відеозаписи з 1 по 5 семінари безкоштовного мінікурсу та акселераційної програми для підприємців за посиланням

► Презентаційні матеріали та відеозаписи з 6 по 10 семінари безкоштовного мінікурсу та акселераційної програми для підприємців за посиланням

Друзі, якщо серед ваших знайомих є підприємці, яким можуть бути цікавими ці заходи, поділіться з ними посиланням.

Зміст публікації є виключною відповідальністю Всеукраїнської Асоціації ОТГ і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу, уряду Німеччини, GIZ, ФРП.

#eu4business, #MovingForwardTogether, #sme_support_EU_GIZ,   #GIZ_Trade_EU_UA_Association