Прийняті рішення виконавчого комітету Кілійської міської ради від 31.10.2023 року

Дата: 01.11.2023 15:33

394_«Про затвердження кошторисної документації на аварійно-відновлювальні роботи з поточного ремонту пішохідного мосту в с. Фурманівка Ізмаїльського району Одеської області»

395_«Про затвердження актів обстеження об’єктів комунальної власності Кілійської міської ради щодо визначення їх стану та вирішення необхідності проведення аварійно-відновлювальних робіт»

396_«Про визнання таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Кілійської міської ради від 16 серпня 2023 року № 320 «Про створення комісії з обстеження стану зовнішньо- і внутрішньобудинкових електромереж щодо їх відповідності вимогам нормативно-правових актів на території Кілійської міської територіальної громади Ізмаїльського району Одеської області та затвердження її складу»»

397_«Про затвердження актів обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню»

398_«Про створення Кілійської міської субланки Ізмаїльської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Одеської області та затвердження Положення про неї»

399_«Про хід виконання рішення виконавчого комітету Кілійської міської ради від 30 травня 2022 року № 155 «Про погодження тарифів на платні послуги, які надаються Комунальним некомерційним підприємством «Кілійська багатопрофільна лікарня» Кілійської міської ради» (зі змінами) за ІІІ квартал 2023 року»

399_Додаток до рішення_«Про хід виконання рішення виконавчого комітету Кілійської міської ради від 30 травня 2022 року № 155 «Про погодження тарифів на платні послуги, які надаються Комунальним некомерційним підприємством «Кілійська багатопрофільна лікарня» Кілійської міської ради» (зі змінами) за ІІІ квартал 2023 року»

400_«Про хід виконання рішення виконавчого комітету Кілійської міської ради від 15 березня 2022 року № 101 «Про погодження тарифів на платні послуги, які надаються Комунальним некомерційним підприємством «Кілійський центр первинної медико-санітарної допомоги» Кілійської міської ради» (зі змінами) за ІІІ квартал 2023 року»

400_Додаток до рішення_«Про хід виконання рішення виконавчого комітету Кілійської міської ради від 15 березня 2022 року № 101 «Про погодження тарифів на платні послуги, які надаються Комунальним некомерційним підприємством «Кілійський центр первинної медико-санітарної допомоги» Кілійської міської ради» (зі змінами) за ІІІ квартал 2023 року»

401_«Про погодження благоустрою прилеглої території за адресами: Одеська область, Ізмаїльський район,м. Кілія, вул. Ізмаїльська (біля будівель №№ 65, 65-А, 69)»

402_«Про розгляд заяви щодо присвоєння об’єкту нерухомого майна – будинку садибного типу з господарськими будівлями та спорудами адреси: Україна, Одеська область, Ізмаїльський район, с. Шевченкове, вул. Бессарабська, 21»

404_«Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів Брацюну ***, ***року народження»

405_«Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів Клочкову ***, *** року народження»

406_«Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів Клочкову ***, *** року народження»

407_«Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів Клапоушко ***, *** року народження»

408_«Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів Клапоушко ***, *** року народження»

409_«Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів Балагуровій***, *** року народження»

410_«Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів Якименко ***, *** року народження»

411_«Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів Якименко ***, *** року народження»

412_«Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування Мироненко ***, *** року народження»

413_«Про визначення місця проживання дитини Чебана ***, *** року народження»

414_«Про визначення місця проживання дитини Кобилко ***, *** року народження»

415_«Про припинення дії договору про патронат над дитиною Мельник ***, *** року народження, та вибуття її з сім’ї патронатного вихователя Куртєвої ***»

416_«Про припинення дії договору про патронат над дитиною Мельником ***, *** року народження, та вибуття його з сім’ї патронатного вихователя Куртєвої ***»

418_«Про влаштування дітей до державного закладу га повне державне забезпечення»

419_«Про звільнення громадянки Васєнкової *** від виконання обов’язків опікуна Мішун ***, ***року народження»

420_«Про затвердження проектної документації на будівництво за робочим проектом: «Опорний заклад освіти Кілійський заклад загальної середньої освіти №4 Кілійської міської ради за адресою: м. Кілія, вул. Вишнева, 62-а (система блискавкозахисту будівлі)»»

421_«Про розгляд заяви щодо зміни адреси об’єкту нерухомого майна – нежитловим будівлям та спорудам на наступну адресу: Україна, Одеська область, Ізмаїльський район, м. Кілія, вул. Незалежності, 10-В»

422_«Про розгляд заяви щодо присвоєння об’єкту нерухомого майна – будинку садибного типу з господарськими будівлями та спорудами адреси: Україна, Одеська область, Ізмаїльський район, м. Кілія, вул. Галицька, 2-А»

423_«Про погодження місця розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності за адресою: Одеська область, Ізмаїльський район, м. Кілія, вул. Миру (біля будівлі № 42)»