Прийняті рішення виконавчого комітету Кілійської міської ради від 07.11.2023 року

Дата: 07.11.2023 15:56

424_«Про схвалення проєкту рішення Кілійської міської ради «Про надання згоди на приєднання Комунального некомерційного підприємства «Вилківська міська лікарня» Вилківської міської ради до Комунального некомерційного підприємства «Кілійська багатопрофільна лікарня» Кілійської міської ради, в результаті реорганізації»

424_Додаток до рішення_«Про схвалення проєкту рішення Кілійської міської ради «Про надання згоди на приєднання Комунального некомерційного підприємства «Вилківська міська лікарня» Вилківської міської ради до Комунального некомерційного підприємства «Кілійська багатопрофільна лікарня» Кілійської міської ради, в результаті реорганізації»

425_«Про припинення договору оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності Кілійської міської територіальної громади Ізмаїльського району Одеської області в особі Кілійської міської ради №2/2023 від 22.03.2023 року за взаємною згодою сторін»

425_Додаток до рішення_«Про припинення договору оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності Кілійської міської територіальної громади Ізмаїльського району Одеської області в особі Кілійської міської ради №2/2023 від 22.03.2023 року за взаємною згодою сторін»