Щодо виявлення диметоату в мандаринах з Єгипту

Дата: 22.11.2023 11:27

📧 До нас надійшло інформаційне повідомлення системи швидкого реагування по харчових продуктах та кормах #RASFF від 20 листопада 2023 №2023.8018 щодо виявлення диметоату в мандаринах з Єгипту 🇪🇬 Вони експортувались з Греції 🇬🇷 (експортер: DROSERO TRADE S.M. P.C., Giannitsa) до України 🇺🇦 (отримувач: ТОВ «Фудком», вул. Залізничне шосе 57, м. Київ, 01014; місце доставки: с. Мартусівка, Бориспільський р-н., Київська обл.).

❗️Звертаємося до операторів ринку: в разі виявлення вказаної партії товару в обігу просимо повідомити Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області.

Наші контакти:

✉️ 65042, м. Одеса, вул. 7-а Пересипська, 6,

📱+380 (48) 716 13 01,

📧 gu@odesa.consumer.gov.ua.

📝 Довідково

Диметоат – хімічна діюча речовина пестицидів (інсектицидів), що використовується (зокрема, у сумішах з іншими активними компонентами) у сільському господарстві для боротьби зі шкідливими комахами.