УВАГА!

Дата: 27.12.2023 08:22

З метою забезпечення громадської безпеки і порядку, збереження життя цивільних осіб у період різдвяних та новорічних свят Ізмаїльська районна державна (військова) адміністрація нагадує, що відповідно до розпорядження голови (начальника) Ізмаїльської районної державної (військової) адміністрації Одеської області від 26.02.2022 №2/А-2022 «Про впровадження заходів правового режиму воєнного стану» зі змінами від 01.03.2023 «Про внесення змін до розпорядження Ізмаїльської районної державної (військової) адміністрації» на території Ізмаїльського району запроваджено комендантську годину з 00:00 до 05:00 під час якої заборонено перебування людей у зазначені години на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток і посвідчень, також заборонено рух транспортних засобів на території Ізмаїльського району, крім служб екстреної медичної допомоги, транспортним засобам спеціалізованого призначення, які виконують невідкладне службове завдання, за умови ввімкнення спеціальних світлових сигнальних пристроїв та автомобілів яким дозволено за спеціальними перепустками.

Зазначаємо, що відповідно до спільного наказу оперативно-стратегічного угруповання військ «Одеса» та Одеської обласної державної (військової) ад іністрації від 14 червня 2023 року № 6 «Про деякі питання цивільного захисту населення в Одеській області в умовах правового режиму воєнного стану» слід обмежити господарську діяльність підприємств, установ, організацій, незалежно від форм власності та галузевої належності, у сферах обслуговування та розваг, у тому числі розважальних комплексів, клубів, центрів, інших суб’єктів надання розважальних послуг населенню у період з 22:00 години по 9:00 години та встановити особливий режим в’їзду/виїзду, обмеження свободи пересування громадян, іноземців та осіб без громадянства на території закладів у період з 23:00 години до 9:00 години.