Комунальна установа "Центр надання соціальних послуг" Кілійської міської ради, запрошує до співпраці батьків дітей до трьох років, чий розвиток викликає у батьків занепокоєння.

Дата: 18.03.2024 14:50

Для зручності, наводимо таблицю, яка допоможе перевірити розвиток Вашої дитини, і визначити, чи є у дитини затримка розвитку.

Раннє втручання - це комплексна послуга для родин, які виховують маля до 3 років.

Послуга раннього втручання є комплексним та дієвим механізмом допомоги  сім'ям з дітьми віку, у яких є порушення розвитку або ризик їх виникнення.

Послуга раннього втручання надається командою фахівців різних галузей: реабілітологом, дитячим психологом, педагогом, логопедом, іншими спеціальними за потреби.

Разом ми можемо подолати перепони та виклики, які  постають перед нами!

Шановні батьки!

Уважно опрацюйте надану таблицю!