Дата: 22.03.2024 09:03

Виконавчий комітет Кілійської міської ради на виконання Закону України «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності» від 11.09.2003  № 1160-IV, з урахуванням Методики проведення аналізу впливу регуляторного акта, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004  № 308 «Про затвердження методик проведення аналізу впливу та відстеження результативності регуляторного акта» (зі змінами), з приводу підготовки проекту регуляторного акту «Про внесення змін до рішення Кілійської міської ради від 26 травня 2023 року № 1865/VIII/32 «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Кілійської міської територіальної громади Ізмаїльського району Одеської області» та проведення консультацій з представниками мікро - та малого підприємництва, повідомляє наступне.

З  22.03.2024 року по 05.04.2024 року, виконавчий комітет Кілійської міської ради приймає пропозиції від представників мікро - та малого підприємництва, які зареєстровані на території Кілійської міської територіальної громади Ізмаїльського району Одеської області з приводу підготовки проекту регуляторного акту «Про внесення змін до рішення Кілійської міської ради від 26 травня 2023 року № 1865/VIII/32 «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Кілійської міської територіальної громади Ізмаїльського району Одеської області».

Пропозиції просимо надавати за адресою: Одеська область, Ізмаїльський район, вул. Миру, 44, контактний номер телефону: 0484340105; 0681881404, адреса електронної пошти: kiliyskiygorsovet@ukr.ne