Інформація про Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс

Дата: 28.03.2024 11:09

Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс (далі – ЗІР) функціонує в межах створення Електронної інформаційної системи (Електронного Уряду), доступ до якого здійснюється через вебпортал ДПС або безпосередньо через будь-яку пошукову систему в мережі інтернет.

Робота ЗІР направлена на забезпечення суспільства своєчасною, достовірною і повною довідковою інформацією у вигляді, зокрема:

відповідей на запитання із 37 напрямів;

нормативними та інформаційними документами;

актуальними ставками податків;

інформацією щодо останніх змін в податковому законодавстві, щоденною підбіркою  відповідей на двадцять актуальних запитань;

податковим календарем, який містить систематизовану інформацію про терміни сплати податків і зборів, платежів, подання звітності до органів ДПС.

Крім того, користувачі ЗІР мають можливість оцінити якість відповідей на запитання, що містяться у розділі «Запитання-відповіді з Бази знань», залишити коментар чи пропозицію до них, а проведений аналіз та опрацювання таких коментарів дозволяє забезпечувати надання якісних інформаційно-довідкових послуг.