Прийняті рішення виконачого комітету Кілійської міської ради від 08.04.2024 року

Дата: 11.04.2024 10:02

232_«Про утворення та затвердження складу аукціонної комісії для продажу об’єкту малої приватизації комунальної власності Кілійської міської територіальної громади Ізмаїльського району Одеської області в особі Кілійської міської ради за адресою: Україна, Одеська обл., Ізмаїльський р., с. Фурманівка, вул. Шкільна, буд. 1»

232_Додаток_«Про утворення та затвердження складу аукціонної комісії для продажу об’єкту малої приватизації комунальної власності Кілійської міської територіальної громади Ізмаїльського району Одеської області в особі Кілійської міської ради за адресою: Україна, Одеська обл., Ізмаїльський р., с. Фурманівка, вул. Шкільна, буд. 1»

233_«Про розгляд заяви громадянки Городниченко Г.Ф. щодо надання одноразової адресної матеріальної допомоги»

234_«Про розгляд заяви громадянина Кутового В.О. щодо надання одноразової адресної матеріальної допомоги»

235_«Про розгляд заяви громадянина Тютюника Л.Г. щодо надання одноразової адресної матеріальної допомоги»

236_«Про розгляд заяви громадянки Дрібноход Л.Г. щодо надання одноразової адресної матеріальної допомоги»

237_«Про розгляд заяви громадянина Колісніченко В.В. щодо надання одноразової адресної матеріальної допомоги»

238_«Про розгляд заяви громадянки Цебенко О.Є. щодо надання одноразової адресної матеріальної допомоги»

239_«Про розгляд заяви громадянки Колчак М.М. щодо надання одноразової адресної матеріальної допомоги»

240_«Про розгляд заяви громадянина Гомлі В.П. щодо надання одноразової адресної матеріальної допомоги»

241_«Про розгляд заяви громадянки Бурдужи В.І. щодо надання одноразової адресної матеріальної допомоги»

242_«Про розгляд заяви громадянки Булгак Т.В. щодо надання одноразової адресної матеріальної допомоги»

243_«Про розгляд заяви громадянки Мартинової М.С. щодо надання одноразової адресної матеріальної допомоги»

244_«Про розгляд заяви громадянки Гіржевої К.В. щодо надання одноразової адресної матеріальної допомоги»

245_«Про розгляд заяви громадянки Машенцової О.Л. щодо надання одноразової адресної матеріальної допомоги»

246_«Про розгляд заяви громадянина Чернієнко М.В. щодо надання одноразової адресної матеріальної допомоги»

247_«Про розгляд заяви громадянки Чебан Л.В. щодо надання одноразової адресної матеріальної допомоги»

248_«Про розгляд заяви громадянки Юраш І.Ю. щодо надання одноразової адресної матеріальної допомоги»

249_«Про влаштування дітей, позбавлених батьківського піклування, Мельника ***, ***року народження, Мельника ***, *** року народження, Мельник ***, *** року народження, Мельника ***, **** року народження, до державного закладу на повне державне забезпечення»

250_«Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, Купріяновій ***, *** року народження»

251_«Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, Триколич ***, *** року народження»

252_«Про надання дозволу на вчинення правочину – укладення договору дарування житлового будинку та земельної ділянки»